Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Shtëpi dhe familje | Mobilje/Inventar dhe Dekorim

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 13:32 Inventar për banjo  ·  Shkup  ·  Karposh

Огледало, светло и лавабо

3 500 MKD

20 Pri 14:02 Inventar për banjo  ·  Shkup  ·  Centar

Огледало и светло

2 000 MKD

19 Pri 12:33 Inventar për banjo  ·  Shkup  ·  Centar

BIDE so baterija-Italijansko

1 500 MKD Намалена цена

12 Pri 07:59 Inventar për banjo  ·  Shkup  ·  Karposh

Tuš kabina

7 200 MKD Намалена цена

03 Pri 15:33 Inventar për banjo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Umivalnici za kupatilo i kujna

2 000 MKD

02 Pri 13:43 Inventar për banjo  ·  Kumanovë

Koristeni elementi - Kada, Solja, Lavabo i Kazance

5 200 MKD

29 Mar 01:05 Shitore Inventar për banjo  ·  Shkup

Lavabo za mienje race

23 Mar 21:05 Inventar për banjo  ·  Shkup  ·  Centar

Okruglo Led ogledalo 80 cm

3 700 MKD

11 Mar 10:18 Inventar për banjo  ·  Prilep  ·  Krivogashtan

Tuš kabina po dogovor

1 MKD

08 Mar 14:55 Inventar për banjo  ·  Shkup  ·  Butel

Lavabo polukruzno bez chizma

800 MKD Намалена цена

07 Mar 18:03 Inventar për banjo  ·  Shkup  ·  Butel

Kaleno staklo od 5 milimetri

3 000 MKD

04 Mar 09:38 Inventar për banjo  ·  Shkup  ·  Centar

Akrilna kada popust 60%

1 MKD

26 Shk 11:01 Inventar për banjo  ·  Shkup  ·  Karposh

Tus kabina

7 000 MKD

13 Shk 12:26 Shitore Inventar për banjo  ·  Shkup  ·  Karposh

Vesken polica za vo banja od Ikea

1 160 MKD

26 Jan 11:41 Inventar për banjo  ·  Manastir

Кади за купатило

2 500 MKD

24 Jan 13:27 Inventar për banjo  ·  Shkup  ·  Centar

Vrven kvalitet!! Najniska cena !!

100 EUR

21 Jan 18:41 Inventar për banjo  ·  Gjevgjeli

Plocki novi

200 EUR

21 Jan 18:16 Inventar për banjo  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam tus kabina

3 500 MKD

15 Jan 17:11 Inventar për banjo  ·  Shkup

SE PRODAVA

2 000 MKD

08 Jan 17:15 Inventar për banjo  ·  Shkup  ·  Centar

Inventar za kupatilo

03 Jan 19:47 Inventar për banjo  ·  Shkup

Mivalnik za kupatilo so ogledalo i WC sholja

10 500 MKD

03 Jan 14:32 Inventar për banjo  ·  Ohër

Ormarce ogledalo za kupatilo

900 MKD

01 Jan 03:53 Inventar për banjo  ·  Manastir

Novi nekoristeni (demontirani od Nov stan)

1 000 MKD

30 Dhj 16:08 Inventar për banjo  ·  Shtip

WC solja

600 MKD

25 Dhj 19:18 Inventar për banjo  ·  Shkup  ·  Karposh

Tush kabina

5 500 MKD

19 Dhj 09:49 Inventar për banjo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

умивалник со получизма

2 500 MKD

18 Dhj 12:57 Inventar për banjo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Умивалник

2 500 MKD

09 Dhj 18:44 Inventar për banjo  ·  Shkup  ·  Karposh

KOLPASAN NEOTPAKOVAN TUS PARAVAN-MAT

16 000 MKD

05 Dhj 09:13 Inventar për banjo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Продавам купатилско шкафче

2 500 MKD

03 Dhj 17:04 Inventar për banjo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Продавам Умивалник

2 500 MKD

02 Dhj 13:08 Inventar për banjo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Умивалник

2 500 MKD

01 Dhj 06:04 Inventar për banjo  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Чешма UNITAS

29 Nën 04:47 Inventar për banjo  ·  Shkup

Se prodava bel element za vo kupatilo odlicna sostojba

3 500 MKD

29 Nën 04:46 Inventar për banjo  ·  Shkup

Se prodava bel element za vo kupatilo odlicna sostojba

3 500 MKD

16 Nën 10:01 Inventar për banjo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Комплет елементи за купатило

100 EUR

06 Nën 11:56 Inventar për banjo  ·  Strumicë  ·  Novosellë

cesma za kada

250 MKD

03 Nën 13:16 Inventar për banjo  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam tush kabina

5 000 MKD

02 Nën 11:52 Inventar për banjo  ·  Shkup

Tush kabina - staklo 10 mm

7 000 MKD

29 Tet 16:03 Inventar për banjo  ·  Shkup

TUS KABINA KORISTENA

25 Tet 13:26 Inventar për banjo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Novi mijalnici Ideal Standard

2 300 MKD

23 Tet 08:35 Inventar për banjo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Tush kabina so masazer i radio

8 000 MKD

17 Tet 13:01 Inventar për banjo  ·  Shkup  ·  Ilinden

Elementi za kupatilo

06 Tet 23:15 Inventar për banjo  ·  Shkup  ·  Centar

Kada malku koristena

50 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione