Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Edinecni kreveti

7 000 MKD

Shitet nga: sonja 21 Tet 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
се продаваат два кревети единечни заедно со душек, стари една година, речиси и не користени.
единечна цена заедно со душек = 7000 ден. (2ком x 7000 ден)
Në fillim