Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Shtëpi dhe familje | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

21 Pri 14:29
Линк
Mobilje salloni  ·  Shkup

Se prodava kamin FOCUS - bioloshki so etanol 2500evra

2 500 EUR

17 Pri 15:00
Линк
Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup

Канцелариски Мебел

1 100 EUR Намалена цена


21 Pri 14:29
Линк
Mobilje salloni  ·  Shkup

Se prodava kamin FOCUS - bioloshki so etanol 2500evra

2 500 EUR

18 Pri 03:49 Të tjera  ·  Shkup

Plakar skoro nov se prodava poradi renovacija

250 EUR

17 Pri 19:12 Mobilje salloni  ·  Shkup

Гарнитура и наткасна

200 EUR

17 Pri 15:00 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup

Канцелариски Мебел

1 100 EUR Намалена цена

15 Pri 12:48 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup

Se prodavat

9 000 MKD

15 Pri 10:16 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Shkup

Се продава биро

3 500 MKD

14 Pri 20:36 Mobilje salloni  ·  Shkup

Garnitura so masa

500 EUR Намалена цена

14 Pri 20:33 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup

Trpezariska masa so stolici

150 EUR Намалена цена

14 Pri 16:44 Mobilje salloni  ·  Shkup

Фотељи

13 Pri 10:48 Shitore Mobilje salloni  ·  Shkup

Retro fotelji

60 EUR

13 Pri 10:47 Shitore Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup

Bar sank

3 399 MKD

09 Pri 05:17 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Shkup

Помошен хотелски кревет

3 500 MKD

04 Pri 05:15 Rafte të ndryshme  ·  Shkup

Полици за книги

30 Mar 14:02 Mobilje salloni  ·  Shkup

Sedmosed garnitura

30 Mar 09:15 Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup

Drveni klupi za sedenje

29 Mar 01:05 Shitore Inventar për banjo  ·  Shkup

Lavabo za mienje race

26 Mar 16:09 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Shkup

Sminkernica dimenzii 80cm

2 500 MKD Намалена цена

26 Mar 16:09 Mobilje salloni  ·  Shkup

Garnitura za sedenje troset

15 000 MKD Намалена цена

26 Mar 13:40 Lule dhe bimë  ·  Shkup

Izrabotka na saksii bunari i zardinjeri

14 Mar 13:19 Të tjera  ·  Shkup

Luksuzno izraboten pult so 2 razladni vitrini

4 000 EUR Намалена цена

09 Mar 12:31 Shitore Të tjera  ·  Shkup

Led sveki

140 MKD Намалена цена

09 Mar 12:31 Shitore Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup

Sadoper lavabo

190 EUR

07 Mar 00:06 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Shkup

Sminkernica dimenzii 80cm

3 000 MKD

07 Mar 00:04 Mobilje salloni  ·  Shkup

Продавам кожна гарнитура

600 EUR

04 Mar 23:45 Mobilje salloni  ·  Shkup

Sminkernica dimenzii 80cm

3 000 MKD

04 Mar 23:26 Mobilje salloni  ·  Shkup

Malku koristena kozna garnitura

1 300 EUR

25 Shk 19:26 Shitore Mobilje për dhoma gjumi  ·  Shkup

dusek душек matтress dyshek

1 800 MKD

23 Shk 13:42 Rafte të ndryshme  ·  Shkup

Regal

300 EUR

23 Shk 13:35 Mobilje salloni  ·  Shkup

Trosed

3 000 MKD

18 Shk 09:18 Shitore Rafte të ndryshme  ·  Shkup

Retro plakar

18 Shk 09:18 Shitore Rafte të ndryshme  ·  Shkup

Metal raft polica

2 999 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione