Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prodavam agolna garnitura

36 500 MKD

Shitet nga: Jane 13 Dhj 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berovë
Prodavam agolna garnitura so vodootporen stof,nova nekoristena.Kupena e na 5.12.2020 od salon vo Tetovo.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione