Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Shtëpi dhe familje | Mobilje/Inventar dhe Dekorim

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

13 Pri 10:48 Shitore Mobilje salloni  ·  Shkup

Retro fotelji

60 EUR

05 Pri 10:51 Shitore Mobilje salloni  ·  Resnjë

Agolna garnitura nova

360 EUR

05 Pri 10:51 Shitore Mobilje salloni  ·  Resnjë

Salonski elementi

2 500 EUR

13 Shk 12:05 Shitore Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Karposh

Pello relaks fotelja od Ikea

6 010 MKD

06 Nën 17:45 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Karposh

Trosedi

7 000 MKD Намалена цена

22 Nën 22:35 Mobilje salloni  ·  Shkup

IZRABOTKA NA NOV MEBEL

22 Nën 22:24 Mobilje salloni  ·  Shkup

TAPACIRANJE NA MEBEL I IZRABOTKA NA NOV

1 EUR

22 Nën 22:04 Mobilje salloni  ·  Shkup

TAPACIRANJE NA MEBEL I IZRABOTKA NA NOV

1 EUR

19 Nën 08:58 Shitore Mobilje salloni  ·  Ohër

Se prodaba polovma agolna garnitura, Ohrid

17 000 MKD

16 Nën 17:20 Shitore Mobilje salloni  ·  Shkup

Unikatni stolcinja i masicki

15 EUR

13 Sht 04:12 Mobilje salloni  ·  Kumanovë

Komplet 430 Euro

430 EUR

13 Sht 01:14 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Çair

mobilje salloni

240 EUR

04 Sht 15:32 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Çair

Mobilje per sallon

240 EUR

06 Korr 13:45 Shitore Mobilje salloni  ·  Resnjë

Koristen mebel za dneven prestoj

07 Qer 13:49 Shitore Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Karposh

Poang relaks fotelja Ikea

9 080 MKD

07 Qer 12:24 Shitore Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Karposh

Poang relaks fotelja Ikea

9 080 MKD

19 Maj 12:51 Shitore Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Karposh

Lack dnevna masa 118 х 78cm Ikea

4 100 MKD

18 Maj 13:56 Shitore Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Karposh

Poang relaks fotelja Ikea

9 080 MKD

12 Maj 09:59 Mobilje salloni  ·  Kumanovë

Komode per sallon

11 Maj 09:41 Shitore Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Separe klupa bez naslon

04 Maj 11:36 Shitore Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Karposh

Poang fotelja od Ikea

9 080 MKD

18 Pri 13:21 Mobilje salloni  ·  Shkup

Izrabotka na novi fotelji i taburetki

24 Mar 11:08 Mobilje salloni  ·  Shkup

Novi fotelji i izrabotka po zelba

16 Mar 23:06 Shitore Mobilje salloni  ·  Ohër

Нови гарнитури

250 EUR Намалена цена

08 Shk 10:26 Shitore Mobilje salloni  ·  Shkup

Poloven trosed 225/190cm

4 000 MKD

19 Dhj 12:24 Mobilje salloni  ·  Shkup

Izrabotka na novi garnituri po vasa zelba

08 Nën 09:24 Shitore Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Petrovec

Mebel za vikendici

19 Tet 15:34 Shitore Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam trosed

10 000 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione