Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Shtëpi dhe familje | Mobilje/Inventar dhe Dekorim

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Dje 22:37 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam mebel

150 MKD

Dje 18:07 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Се продава петосед како нов

25 000 MKD

Dje 16:32 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Aracinovë

Mebel

15 000 MKD

Dje 00:38 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Aerodrom

ITNO prodavam koristen mebel

17 Pri 19:12 Mobilje salloni  ·  Shkup

Гарнитура и наткасна

200 EUR

17 Pri 17:16 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Продавам четворосед

17 Pri 17:12 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Komplet pokukjnina

Online
17 Pri 16:45 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam trosed I dvosed ,moze I poedinecno

8 000 MKD

17 Pri 14:32 Mobilje salloni  ·  Strugë

Garnitura i salonski elementi, spalna soba

17 Pri 14:30 Mobilje salloni  ·  Gostivar

Garnitura

18 000 MKD

17 Pri 14:19 Mobilje salloni  ·  Kumanovë

Garnitura trosed dvosed

100 EUR

16 Pri 20:10 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Centar

LAZ BOY Wall Recliners фотељи

16 000 MKD Намалена цена

16 Pri 19:40 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam retro fotelji - ретро фотељи

2 500 MKD

16 Pri 17:07 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Çair

Fotelja Relax eftino....

7 500 MKD

Online
16 Pri 16:51 Mobilje salloni  ·  Strumicë

Кожна аголна гарнитура

15 000 MKD

16 Pri 16:34
Линк
Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Кожна гарнитура

33 000 MKD

16 Pri 10:49 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava trosed,dvosed,fotelja i taburetka

450 EUR Намалена цена

16 Pri 10:44 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodava agolna garnitura so fotelja

13 900 MKD

16 Pri 10:34 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Centar

Pokukjnina klima termo pecki

16 Pri 08:52 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Sopisht

SE PRODAVA

100 EUR

15 Pri 22:06 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava Feydom garnitura i trpezariski stolici

550 EUR

15 Pri 11:29 Mobilje salloni  ·  Vinicë

Двосед и тросед

200 EUR

15 Pri 08:28 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Karposh

Petosed vo dosta dobra sostojba

18 000 MKD Намалена цена

14 Pri 21:44 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Продавам петосед

6 000 MKD

14 Pri 20:36 Mobilje salloni  ·  Shkup

Garnitura so masa

500 EUR Намалена цена

14 Pri 19:11 Mobilje salloni  ·  Tetovë

Garnitura

22 000 MKD

14 Pri 16:44 Mobilje salloni  ·  Shkup

Фотељи

14 Pri 14:58 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Karposh

Fotelja plakar tv komoda

9 000 MKD

13 Pri 17:16 Mobilje salloni  ·  Shkup

Se prodava agolna garnitura

8 000 MKD

13 Pri 10:48 Shitore Mobilje salloni  ·  Shkup

Retro fotelji

60 EUR

12 Pri 15:52 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Тросед, 2 фотељи, табуретка и теписи

8 000 MKD

12 Pri 14:21 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava Natuzzi garnitura

5 000 MKD Намалена цена

12 Pri 10:12 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Karposh

Гарнитура

12 Pri 08:05 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Karposh

Agolna Garnitura

22 000 MKD Намалена цена

11 Pri 17:21 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Çair

Fotelja Relax eftino....

7 500 MKD

Online
11 Pri 09:48 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Karposh

Garnitura

20 000 MKD

10 Pri 21:19 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Çair

Garnitura

4 000 MKD Намалена цена

10 Pri 17:59 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Centar

Гарнитура за седење

10 000 MKD

10 Pri 17:47 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Centar

Се продава гарнитура

8 000 MKD Намалена цена

10 Pri 17:38 Mobilje salloni  ·  Manastir

SE PRODAVA

18 000 MKD

09 Pri 16:23 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PRODAVAM GARNITURA SO NASLON I 2 TABURETKI

17 000 MKD

09 Pri 12:12 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam garnitura kos, koristena 2 meseci

16 000 MKD

09 Pri 05:18 Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Се продаваат фотељи

2 000 MKD

09 Pri 05:17 Mobilje salloni  ·  Manastir

Se prodava petosed i fotelja 6000 denari

6 000 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione