Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garnitura za dnevna soba

200 EUR

Shitet nga: Bojana Angeleska 10 Shk 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava garnitura za dnevna soba-trosed, dvosed i fotelja, vo ekstra sostojba, socuvani kako novi.
Bojana Angeleska
075538332
Leaflet
Në fillim