Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garnitura za sedenje

200 EUR

Shitet nga: Jasmina 07 Maj 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava garnitura za sedenje od eko koza, trosed, dvosed I fotelja.
Leaflet
Në fillim