Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Frizider Samsung

16 000 MKD

Shitet nga: Ivan 11 Dhj 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
frizider samsung kako nov samsung
Leaflet
Në fillim