Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Shtëpi dhe familje | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake

AEG , 8
Alfa Plam , 1
Beko , 110
Bosch , 3
Gorenje , 274
LG , 51
Neo , 15
Samsung , 41
Vivax , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

21 Pri 15:34 Frigoriferë dhe frizë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Gostivar

Se prodava self frizider i frizider

1 MKD

18 Pri 17:37 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava nov frizider Gorenje

18 000 MKD

18 Pri 08:47 Frigoriferë dhe frizë  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Nov frizider za dlaboko Beko

6 500 MKD

16 Pri 12:40 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Продавам замрзнувач-ГОРЕЊЕ-410л.

4 000 MKD

15 Pri 16:20
Линк
Frigoriferë dhe frizë  ·  Друга марка  ·  Frinko  ·  Ohër

Frizider od zatvoren dukjan

10 000 MKD

09 Pri 05:18 Frigoriferë dhe frizë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Frizhider

4 000 MKD

06 Pri 12:27 Shitore Frigoriferë dhe frizë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup

Motori për frigorifer

2 900 MKD

06 Pri 12:27 Shitore Frigoriferë dhe frizë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup

Vitrina ladilnik

1 500 EUR

06 Pri 12:27 Shitore Frigoriferë dhe frizë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup

Vitrina frizider

1 499 EUR

06 Pri 12:26 Shitore Frigoriferë dhe frizë  ·  Друга марка  ·  LTH  ·  Shkup

Polovni frizideri

05 Pri 22:06 Frigoriferë dhe frizë  ·  LG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Sopisht

Два фрижифери LG и LTH

05 Pri 12:44 Frigoriferë dhe frizë  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Frizider za dlaboko

8 000 MKD

04 Pri 07:54 Shitore Frigoriferë dhe frizë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup

Mini bar refrigerator

370 EUR

31 Mar 09:03 Frigoriferë dhe frizë  ·  LG  ·  Drug model  ·  Probishtip

Се продава

30 Mar 22:52 Frigoriferë dhe frizë  ·  LG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Frizider LG electrocool NOFROST

150 EUR

30 Mar 08:47 Shitore Frigoriferë dhe frizë  ·  Bosch  ·  Drug model  ·  Shkup

Frizider ladilnik bar vino wine cooler

1 EUR

30 Mar 08:46 Shitore Frigoriferë dhe frizë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup

Frizider ladilnik za pijaloci

1 269 EUR Намалена цена

24 Mar 10:55 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Фрижидер за замрзнување Горење

6 000 MKD

21 Mar 18:37 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Frizider Gorenje

9 000 MKD

13 Mar 16:19 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Shkup  ·  Centar

Замрзнувач Gorenje

6 000 MKD

09 Mar 17:20 Frigoriferë dhe frizë  ·  Друга марка  ·  Favorit  ·  Prilep

Prodavam bela tehnika

08 Mar 18:39 Frigoriferë dhe frizë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Tetovë

FRIZIDERI

08 Mar 10:30 Frigoriferë dhe frizë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Frizideri za zamrznuvanje i Komora

1 MKD

06 Mar 10:39 Frigoriferë dhe frizë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

frizider za dlaboko

06 Mar 09:03 Frigoriferë dhe frizë  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Frizider Samsung

300 EUR

05 Mar 12:22 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Kumanovë

Gorenje Kombiniran Frizder

22 000 MKD

26 Shk 18:00 Frigoriferë dhe frizë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Gostivar

Electrolux Frizider so Komora

9 990 MKD

26 Shk 17:54 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

фрижидер за длабоко

24 Shk 18:25 Shitore Frigoriferë dhe frizë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup

Vitrina ladilnik

1 299 EUR Намалена цена

21 Shk 13:32 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

фрижидер

18 Shk 09:18 Shitore Frigoriferë dhe frizë  ·  LG  ·  Drug model  ·  Shkup

VITRINA LADILNIK FRIZIDER TEKNALINE 4400 NFP

2 000 EUR

07 Shk 14:57 Frigoriferë dhe frizë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Frizider Ekspres

3 000 MKD

06 Shk 19:28 Frigoriferë dhe frizë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Tetovë

Frizider za zamrznuvanje

06 Shk 17:38 Frigoriferë dhe frizë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Ce prodava frizider

05 Shk 17:29 Frigoriferë dhe frizë  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Frizider Beko

3 500 MKD

01 Shk 13:50 Frigoriferë dhe frizë  ·  Друга марка  ·  Favorit  ·  Probishtip

Фрижидер Фаворит

6 000 MKD

31 Jan 22:45 Frigoriferë dhe frizë  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

СЕ ПРОДАВА ФРИЖИДЕР

30 Jan 11:32 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodava fridizer marka gorejne

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione