Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kotel za najekonomicno parno greenje

Shitet nga: Драган 31 Jan 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Продавам и монтирам најнов изум на електрични котли без грејачи.Овај вид на котли е штедлив и нема потреба од одражување.За поблиски информации на дадените телефони!
инж. Драган, 078/381-923 и 075/889-236
Драган
078381923
Leaflet
Në fillim