Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Shtëpi dhe familje | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake

Vivax , 10
LG , 5
Neo , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

15 Maj 13:25 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Vozdusna zavesa

03 Pri 13:03 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Prilep  ·  Dollnen

Tajfun grealki

26 Mar 14:48 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Fuego  ·  Ohër

Клима уред Fuego

23 Mar 11:34 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup

Hendi gas plinska grealka

299 EUR

05 Gush 16:59 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Gostivar

SE PRODAVA TERMO 6 KW

19 Korr 13:57 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Shkup

Se prodava koristenin klimi Vivaks 350e

350 EUR

01 Korr 05:05 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

KLIMA URED

29 Maj 13:35 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Toplinski pumpi LG

27 Pri 12:16 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup

Antibakterisko cistenje na klimi

1 500 MKD

05 Mar 21:54 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Shkup

Servis i montaza na klima uredi

01 Mar 19:23 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Midea  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Midea toplinski pumpi

18 Jan 11:39 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Tesla inverter 5.5kw wifi ready

43 990 MKD

18 Jan 11:38 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Tesla inverter 3.5kw wifi ready

25 990 MKD

18 Jan 11:35 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Fan cooleri

120 EUR

13 Korr 04:41 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Montaza i servis na klima uredi besplatna dostava

600 MKD

07 Qer 15:54 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Neo  ·  Drug model  ·  Shkup

Prodavam klima ured 7 kw

10 000 MKD

23 Maj 16:31 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Çair

Termo pecka

50 EUR

19 Maj 23:15 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Shkup

Klima uredi VIVAX Inverter Staro za novo

29 990 MKD

05 Maj 15:37 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Vaillant  ·  Tetovë  ·  Bogovinë

Elektricen kotel Vaillant

870 EUR

17 Mar 17:03 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Toplotni pumpi LG

17 Mar 14:49 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Dva paneli 5 i 3kw

18 Shk 14:28 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Klimatizeri so servis i montaza

20 Jan 12:16 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Ohër

Kamini na peleti

550 EUR

19 Jan 01:48 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Klima ured Hisense

29 000 MKD

28 Nën 20:55 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Klima uredi Hisense

27 000 MKD

10 Nën 15:48 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Daikin Inverter FTXF-C Sensira 3,5kW

48 400 MKD

10 Nën 15:40 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Daikin Sensira FTXC-C 3,5 kW

43 900 MKD

10 Nën 15:31 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Klima Skyline

21 900 MKD

01 Nën 12:15 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Rasprodazba na grealki

9 000 MKD

11 Tet 12:49 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

ТЕРМО ПЕЧКА 6

17 Mar 13:27 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Strugë

Elektricen kamin

24 Shk 14:16 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Shkup  ·  Karposh

Kanalska klima MIDEA MHC-60HWN1-R

110 000 MKD

14 Jan 09:30 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Strugë

DYNAMIC Grealka

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione