Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Shtëpi dhe familje | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake

Vivax , 99
AEG , 229
Alfa Plam , 1
Beko , 70
Bosch , 10
Gorenje , 43
LG , 54
Neo , 57
Samsung , 81

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 15:14 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Gostivar  ·  Vrapçisht

Inverter

1 350 EUR

21 Maj 08:37 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

радиатори

20 Maj 22:33 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Inverter klima ured TESLA TT34TP21-1232IAW

17 000 MKD

18 Maj 21:56 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

klima smart inverter

25 000 MKD

18 Maj 16:40 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Ilinden

Радиатори

250 MKD

15 Maj 13:25 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Vozdusna zavesa

14 Maj 16:48 Ngrohës dhe Klima  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Ohër

Termo pecka

2 000 MKD

12 Maj 10:40 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Итно се продаваат

11 Maj 17:57 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Grealka -- KUMTEL KS-2700

1 800 MKD

10 Maj 22:32 Ngrohës dhe Klima  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam Klima 3,5kw

6 000 MKD

10 Maj 21:57 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shtip

Alfa plam commo kotel na peleti

65 000 MKD

04 Maj 02:52 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Продавам печка за греење

5 000 MKD

03 Maj 19:24 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Butel

Panelka za greenje Tesy

900 MKD Намалена цена

02 Maj 16:51 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Koçan

Elektricna grealka

2 000 MKD

02 Maj 16:48 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Gostivar

shitet

4 300 EUR

02 Maj 14:32 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Fonko  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Се продава

250 EUR

01 Maj 14:54 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Klima ured

3 000 MKD

01 Maj 13:14 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Gjevgjeli

Klima ured Simtech

30 Pri 17:50 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava pecka (kotel) na peleti EcoSpar

700 EUR

29 Pri 10:40 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  CER  ·  Strumicë

Termo pecka

3 000 MKD

28 Pri 15:27 Ngrohës dhe Klima  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Çair

Klima Beko 3.5KW

6 000 MKD

28 Pri 12:54 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Plamen  ·  Ohër

Камин на дрва PLAMEN AMITY 3

400 EUR

28 Pri 10:01 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Elektricna grealka

800 MKD

24 Pri 16:37 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Alfa Plam  ·  Veles

Камин на пелети

24 Pri 13:40 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Algreta  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam radijatori algreta

4 000 MKD Намалена цена

23 Pri 16:08 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Alfa Plam  ·  Tetovë

ALFA PLAM COMMO 21

1 200 EUR

23 Pri 10:19 Ngrohës dhe Klima  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Manastir

Zidni termo plochi

4 000 MKD

22 Pri 22:35 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Magnohrom  ·  Manastir

Termo pechka 6 KW

4 000 MKD

21 Pri 15:06 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Veles

KJUMBE ZA AJVAR

1 000 MKD

17 Pri 20:07 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Manastir

Se prodava kamin za drva

150 EUR

13 Pri 09:01 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Fuego  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava TAJFUN za greenje

1 000 MKD

08 Pri 19:46 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Manastir

Pecka na peleti za parno

57 000 MKD

08 Pri 18:36 Ngrohës dhe Klima  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Ohër

Klima Beko

1 EUR

05 Pri 08:25 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Servis za klima uredi

20 EUR

04 Pri 21:43 Ngrohës dhe Klima  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Ilinden

Termo 6

150 EUR

04 Pri 08:52 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Dalecinsko za klima

04 Pri 05:11 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Strugë

VIVAX ACP-18CH50AEMIS / Nov so garancija

32 000 MKD

04 Pri 04:16 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Strugë

VIVAX ACP-18CH50AEMIs

32 000 MKD

03 Pri 13:03 Shitore Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Prilep  ·  Dollnen

Tajfun grealki

02 Pri 22:17 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  CER  ·  Shkup  ·  Karposh

Термо печка 4,5kw

3 000 MKD

02 Pri 21:25 Ngrohës dhe Klima  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Çair

Термо печки

01 Pri 14:26 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Drug model  ·  Strumicë

LG Klimatizer 18Kw ПРЕДЛОЖЕТЕ ЦЕНА!!!

1 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione