Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Casio G-Shock 1000b

15 000 MKD

Shitet nga: Metodi 21 Gush 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Prodhimet
Për meshkuj
Prodavam skros nov Casio, kupen e pred samo mesec dena, no nekoristen.
Opcii:
- kompas
- 4 alarmi
- stoperica i tajmer
- termometar
- vodootporen do 200m!
-svetlo
-svetsko vreme
-datum
- otporen na sekakvi udari
- poseduva evropska i makedonska garancija do 2 godini + casovnikot e so specijalna kutija.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione