Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Sport dhe rekreacion | Orë dhe Aksesorë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Orë dhe Aksesorë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Orë dhe Aksesorë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

16 Pri 14:43 Për meshkuj  ·  Shkup

TISSOT SEASTAR

24 500 MKD Price Reduced

07 Pri 23:04 Për meshkuj  ·  Tetovë

Emporio Armani

300 EUR

04 Pri 18:40 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Breitling E79362 aerospace

85 000 MKD Price Reduced

24 Mar 13:46 Për meshkuj  ·  Strumicë  ·  Bosilovë

Smart Watch NOV!

6 500 MKD Price Reduced

19 Mar 22:49 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Naocari za sonce Marc Jacobs

4 900 MKD Price Reduced

18 Mar 16:43 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

G-Shock GBD-100SM-4A1

150 EUR

18 Mar 16:42 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Seiko 5

130 EUR Price Reduced

18 Mar 13:35 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Aerodrom

SEIKO SSB385P1

130 EUR

17 Mar 16:52 Për meshkuj  ·  Koçan

Armani casovnik

10 000 MKD

09 Mar 18:07 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Centar

Galaxy Watch 5 Pro

18 000 MKD

07 Mar 17:29 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продава саат Tissot

24 000 MKD

06 Mar 19:58 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Centar

Seiko Sport 5 nov

15 990 MKD

29 Shk 12:48 Për meshkuj  ·  Manastir

Michael Kors Slim Runway MK-8619

9 000 MKD

25 Shk 13:58 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Butel

Apple Watch 8 - 45mm

310 EUR

31 Jan 13:05 Për meshkuj  ·  Manastir

Se prodava gajnc nov sat

2 500 MKD

30 Jan 14:12 Për meshkuj  ·  Manastir

Se prodava gajnc nov sat

2 500 MKD

25 Jan 17:04 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Karposh

Breitling endurance pro - kopija

6 000 MKD

18 Jan 05:03 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Casio CasiOak GM-B2100

300 EUR

16 Jan 10:00 Për meshkuj  ·  Ohër

Maski casovnik Pulse Solar

179 EUR

08 Jan 19:35 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Centar

MASERATI POTENZA

11 500 MKD

02 Jan 22:00 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam G-SHOCK GA-700

5 000 MKD

Online
22 Dhj 13:45 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Centar

Casovnik Zeppelin 7196-2 NOV!

9 800 MKD

17 Dhj 22:49 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Samsung Gear S3 Frontier

9 000 MKD

17 Dhj 22:37 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Galaxy Watch 5

12 000 MKD

16 Dhj 09:01 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Ѕиден часовник

13 Dhj 09:22 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Guess GU 00056 02B matte black

5 400 MKD Price Reduced

10 Dhj 15:41 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Karposh

SUUNTO AMBIT 3 SPORT

4 800 MKD

04 Dhj 15:30 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

SAMSONITE Openroad (Nova)

4 500 MKD

10 Nën 20:51 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Centar

Cisto nov, ne koristen Tissot PR 100

300 EUR

07 Nën 21:05 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

venu 2 plus

20 000 MKD

04 Nën 16:38 Për meshkuj  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Used watches; in decent condition

3 500 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Orë dhe Aksesorë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Orë dhe Aksesorë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione