Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Snowboard Burton Brugi Reusch

Shitet nga: festim 28 Nën 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gostivar
Se prodava oprema :
Snowboard HT: 150 cm
Konduri HT: 43/44
Vezovi Butron: L
Kaciga Briko: L
Naocar Reusch
Jakna Brugi: XL
Pantaloni Brugi: L
Rakavici: L
Komplet: 330 euro
festim
Leaflet
Në fillim