Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ski & Snowboard

Shitet nga: Slavko 12 Dhj 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prilep
Polovni skii , chizmi , snowboard :

* Chizmi DYNAFIT 3F (br 42.5)

* Skii (zeleni) ELAN 190cm - polukarving, vezovi tyrolia 490

* Skii (plavi) ELAN 175 cm - polukarving, vezovi tyrolia 590

* Snowboard F2 (160cm) + vezovi

- Cenata na postavenata oprema e dosta povolna, za poveke informacii javete se na 077 977 311
Leaflet
Në fillim