Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Skii i konduri

1 500 MKD

Shitet nga: boban 11 Dhj 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
ATOMIC BETA race 10'22 183 sm ATOMIC 180 sm BLIZZARD 175 sm ATOMIC PROrace 7'22 130 sm TECNO PRO 120 sm Skiite za vozrasni se po 1500- 2000 mkd a za deca se po 1200 mkd.prodavam i konduri Salomon 33 2/3,Lange 35-36.i Lowa 36-37 Cena 1500 mkd
Leaflet
Në fillim