Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Grobno mesto vo Butel

1 000 EUR

1 500 EUR

Shitet nga: Hrisula Ilijoska 01 Pri 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Parcela 00353 / Alea 3
Hrisula Ilijoska
078577858
Leaflet
Në fillim