Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Купувам нов стан со 3 спални соби од 80-90 ~ м2

0 MKD

Blihet nga: Slobodan 04 Tet 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Купувам нов стан со големина од 80-95 квадарти со 3 спални соби во некоја од следните населби.

По дадениот редослед.

Телефонски број за контакт или Вибер: 071/827-866

- Населба Аеродром најдалеку до поликлиника Јане Сандански
- Кисела Вода најдалеку до чешма
- Центар или Црнчиче
- Карпош 1 или 2
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione