Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa

Shkup , 115570
Ohër , 4267
Manastir , 2094
Tetovë , 1495
Shtip , 1144
Gostivar , 1040
Kumanovë , 1038
Strugë , 646
Strumicë , 641
Прикажи ги сите

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Banesa , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Banesa | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 09:48
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava 51m2 stan vo Centar.

104 550 MKD

Numri i dhomave: 2
19 Pri 20:34
Линк
Banesa  ·  Prilep

Se izdava luksuzen stan

Numri i dhomave: 3
20 Pri 14:26
Линк
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

‼️Ekskluzivno vila na na Ohridsko ezero‼️

888 888 888 888 EUR

Numri i dhomave: 8

Sot 21:23 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Kalives Халкидики мезонет од 90 м2

168 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 21:23 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Kalives Halkidiki stan od 50m2

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Online
Sot 21:22 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Neos Marma Halkidiki stan od 102m2

235 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 21:19 Banesa  ·  Ohër

Dolgorocno se iznajmuva stan so pogled na ezero

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 21:13 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

prodazba na stan - garsonjera

41 500 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 21:04 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Се продава стан во Центар близу Универзална Сала

92 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:01 Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

Se izdava stan pot kiria 82m2 vo Cair

999 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 20:54
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се издава стан во Аеродром

Numri i dhomave: 2
Sot 20:35 Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

ПРОДАЖБА НА СТАН!!!!

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 20:34 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Kumanovë

Se prodava stan vo Kumanovo

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 20:34 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Kompletno Ureden Stan Vo Taftalidze 1

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 20:33 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Kompletno Ureden Stan Vo Taftalidze 1

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 20:31 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se Prodava Kompletno Ureden Stan Vo Taftalidze 1

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 20:30 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se Prodava Kompletno Ureden Stan Vo Taftalidze 1

160 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 20:00 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Edinstvena ekskluzivna ponuda na Vodno

1 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 19:14 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se izdava sprat od kuka

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:08 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se izdava sprat od kuka

Numri i dhomave: 2
Sot 18:34
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Apartman za kratok prestoj Short stay*

Numri i dhomave: 1
Sot 18:25 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

STAN ZA DELOVNA NAMENA KAJ CITY MAAL

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 18:14 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se izdava stan za kratok prestoj vo Aerodrom

1 400 MKD / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 17:54 Banesa  ·  Gostivar

Jepet banes me qira

2 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 17:49 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Nov Moderno Ureden Stan Vo Kapishtec

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 17:49 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

K.Voda kaj Vero - Nov Stan so 2 Spalni 380e

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 17:33 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Stan vo SKOPJANKA - Aerodrom

165 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 17:12 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Luxury apartment for rent in Centar

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 17:09 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Se prodava stan 55m2 vo Dame Gruev-Gorce Petrov

1 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 2
Sot 16:33 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

СЕ ПРОДАВА ГАРСОЊЕРА ВО КАПИШТЕЦ

2 040 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
Online
Sot 16:25 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se izdava namesten stan vo Novo Lisice

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 16:22 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

K.Voda Flatiron 51m2 dvosoben opremen

Numri i dhomave: 2
Sot 16:19 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ 4

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 16:10 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО НОВО ЛИСИЧЕ

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 16:07 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Стан во Тафталиџе, се издава

330 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 2
Sot 15:45 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR, JUZEN BULEVAR

1 850 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:40
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Се продава гарсоњера (локал)

26 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 1
Sot 15:39
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Се продава гарсоњера (локал)

26 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 1
Sot 15:38 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Dvosoben stan od 42m2 Centar pozadi Bunjakovec

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 15:35 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

SE IZNAJMUVA STAN VO TAFTALIDZE UL. PRASHKA FOR RENT

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 15:33 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Се издава наместен стан во строг Центар

340 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 15:23 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se iznajmuva nov luksuzno opremen stan

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Sot 15:19 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Stan vo Hipodrom 53m2

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:18 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Garsonjera vo Urban Garden

1 850 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 15:17 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Stan od 46m2 so dvor vo Novo Lisice

92 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 15:15 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 15:13 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Novi stanovi vo stanben i deloven kompleks Kosmos

1 300 EUR

Numri i dhomave: 3,5

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Banesa | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione