Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE KUPUVA STAN VO AERODROM DO 40m2

0 MKD

Blihet nga: Ilija Gjorgiev 18 Shk 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Kupuvam stan do 40 m2 so edna spalna .Lokacija aerodrom tobako 2. Cena 1000 evra /m2
Ilija Gjorgiev
078537623
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione