Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva stan od 65m2 vo Gevgelija

0 MKD

Jepet me qera nga: Оливера 15 Shk 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се издава стан 64 м2 на ул Илинденска 5в/16 Гевгелија
телефон за контакт 075781690
Оливера
075781690
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione