Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Me qera | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa

Shkup , 64886
Ohër , 1593
Manastir , 1085
Shtip , 643
Gjevgjeli , 336
Kumanovë , 245
Strumicë , 241
Tetovë , 226
Prilep , 202
Shfaqni të gjitha

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Banesa , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Me qera | Banesa | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 17:04
Linku:
Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se izdava stan kaj Sampionce K.Voda

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
17 Pri 15:45
Linku:
Banesa  ·  Strugë

Se iznajmuva stan vo Struga

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70

Sot 05:46 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Stan vo mini zgrada vo Vlae

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 05:11 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Издавам стан

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 40
Sot 03:35 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

se izdava namesten stan vo Karposh 1

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 22:55
Linku:
Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

SE IZDAVA STAN VO KARPOS 3

Numri i dhomave: 2
Dje 22:55 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se izdava stan

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 21:58 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

SE IZDAVA NAMESTENA GARSONJERA VO CENTAR

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 21:55 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Стан во Аеродром 87

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 21:45
Linku:
Banesa  ·  Shkup  ·  Butel

Se iznajmuva stan vo Skopje Sever

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Dje 21:15 Banesa  ·  Gostivar

Se iznajmuva stan, od denes vednas vselliv!

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 20:55 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН ВО КАРПОШ 4

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 20:50 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Се издава прекрасен стан во Козле

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 20:45
Linku:
Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

SE IZDAVA NOV PRAZEN NEVSELUVAN STAN EAST GATE

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 19:38 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

IZDAVAM STAN VO NASTEL TAFTALIDJE

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:04 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Prekrasna Garsonjera vo Centar Univerzalna sala

310 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 18:54 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava prazen stan 55m.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 17:35 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se izdava stan za kratok prestoj vo Aerodrom

1 400 MKD / ditë

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 17:04
Linku:
Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se izdava stan kaj Sampionce K.Voda

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 15:59 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Apartman za Kratok Prestoj

1 999 MKD / ditë

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 60
I zënë
Dje 15:57 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Apartman za Kratok Prestoj

1 799 MKD / ditë

Numri i dhomave: 2
I zënë
Dje 15:27 Banesa  ·  Ohër

Stan za veliddenski i prvomajski praznici

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Dje 15:06 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Се изнајмува гарсоњера во Тафталиџе

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 15:03 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Стан во Карпош 3

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 14:50 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

NEVSELUVAN TROSOBEN STAN VO CENTAR, DIAMOND

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 14:23 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se Iznajmuva Moderno Ureden Stan Vo Centar

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 14:18 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se Iznajmuva Moderno Ureden Stan Vo Centar

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 13:36 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava dvosoben stan vo Centar, cena 250 evra

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 13:33 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

New furnished 103m2 apartment for rent

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 13:22 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se izdava stan za kratok prestoj vo Aerodrom

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Dje 12:50 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Se izdava namestena garsonjera

800 MKD / ditë

Numri i dhomave: 1
Dje 12:47 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

SE IZDVA NOV NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO KAPISTEC

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 12:43 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nov stan vo Aerodrom pozadi Tobako 2

360 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 12:33 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Kratok prestoj apartmani stanovi Skopje

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
Dje 12:09 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN VO CENTAR- MVR

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 11:47 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO CRNICE

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 11:38 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се издава студио кај Железничка станица

12 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Dje 11:36 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

NEVSELUVAN TROSOBEN STAN VO CENTAR, DIAMOND

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 11:30 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Apartman/stan za kratok i prodolg prestoj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Dje 11:21 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Stan za iznajmuvanje vo blizina na City Mall

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 11:12
Linku:
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

****FOR RENT - stan vo Kapistec na Ul"Kozara" od 55m2 ****

340 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Me qera | Banesa | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione