Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava sprat od kuka vo centarot na gradot

0 MKD

Jepet me qera nga: П.М 09 Dhj 00:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shtip
Се издава спрат од куќа во центарот на градот сликите се од спратот локација мирно место со ЛЦД-телевизор комплетно среден слободен од 20.12.2016год.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione