Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO NOVA ZGRADA DO SUDOT ITNO CENTAR

Shitet nga: Struga 23 Sht 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Strugë
Stanot e nov se prodava namesten so se novo
Leaflet
Në fillim