Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa

Shkup , 47812
Ohër , 2429
Tetovë , 1180
Manastir , 930
Gostivar , 875
Kumanovë , 679
Strugë , 462
Shtip , 452
Strumicë , 271
Прикажи ги сите

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Banesa , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Banesa | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 09:17
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Kompletno namesten stan

210 000 EUR

Numri i dhomave: 5
12 Shk 17:46
Линк
Banesa  ·  Strumicë

Se prodava stan

73 000 EUR

Numri i dhomave: 3

Sot 18:44
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се Продава Стан 45м2 со подземен паркинг

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 18:35
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Се продава Стан во 11Октомври - Згради

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:45 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Odličen stan od 66 m2 kat 2 vo blok 70

63 999 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:38 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ubav stan od 98m2 i 8m2 podrum vo Novo Lisice sproti FFM

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 17:35 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Bukefal AS prodava ubav stan od 58m2 vo Debar Maalo

118 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:34 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Ubav nov kompletno opremen stan od 97m2 vo Taftalidze

183 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 17:33 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Nov ultra lux stan 118m2 so dvor vo Kozle ima i parking

250 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 17:32 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Ubav trosoben stan od 74m2 vo Centar pozadi Dr. Anchevski

1 750 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:31 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

NOVA STANBENA ZGRADA PR+4KATA+POT POZADI MERCEDES

1 300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Sot 17:28 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava stan od 61m2 + 6m2 podrum vo K.Voda

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:22 Banesa  ·  Prilep

СЕ ПРОДАВА СТАН

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 16:49 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava garsonjera od 43 m2 i terasa 6 m2

77 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 16:48 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

СТАН ВО Н.ЛИСИЧЕ ОД 35М2

1 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 16:45 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

СТАН ВО МИЧУРИН

Numri i dhomave: 2
Sot 16:44 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Stan od 50m2 so edna spalna vo Aerodrom

69 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 16:41 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

Numri i dhomave: 2
Sot 16:36 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

se prodava deloven prostor/stan vo GTC skopje

Numri i dhomave: 3,5
Sot 16:11 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SE PRODAVA TROSOBEN STAN VO KISELA VODA DO RASADNIK

1 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 16:11 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

SE IZDAVA STAN VO KOZLE

599 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Sot 15:46 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stan vo Centar kaj Klinicki 58m2 so 2 spalni

111 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:41 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО ЦРНИЧЕ

112 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 15:38 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

1 650 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 15:34 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ 3

81 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:33 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se prodava stan od 41m2

Numri i dhomave: 1
Sot 15:29 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Се продава стан во Црниче 68м2

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:25 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Se prodava stan vo Blok 70 vo Tetovo

83 900 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Sot 15:18 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Cento 73m2 nov stan vseliv na pocetok

1 050 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:14 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava stan od 51m2 vo Kozle

86 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:42 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Premium novogradba na 1 kat so 3 spalni strog centar

139 999 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 14:36 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Stan od 66m2 so tri spalni i garaza od 26m2 Aerodrom

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:23 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Stan so 3 spalni na V.S.Bato-NOVOGRADBA

1 200 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 14:22 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Chanak extra dupleks vo strog centar na top lokacija

97 999 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 5
Sot 14:21 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Cetvorosoben stan vo Centar/do Gradski park

190 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 14:20 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Premium stan full opremen stog centar nad Infinity cafe

108 999 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 14:19 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

RENOVIRAN STAN SO 2 SPALNI NA M.TITO

99 999 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 14:16
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava stan vo K.Voda vo blizina na Ekonomskoto

55 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:07 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Stan 50 Divizija Centar Skopje

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:00 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam stan blizu Ekonomskoto ucilistee

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Banesa | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione