Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava garaza od 20m2 vo Aerodrom

Jepet me qera nga: goce 09 Shk 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Izdavam garaza 20m2 pozadi makedonija tabak.
Leaflet
Në fillim