Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Imobiliare dhe vendbanime | Garazha, kioska dhe baraka

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Garazha, kioska dhe baraka , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Garazha, kioska dhe baraka | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 09:41
Линк
Garazha, kioska dhe baraka  ·  Shkup  ·  Karposh

Drvena tenda-garaza


Sot 13:58 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Podrum

9 000 EUR

Dje 14:50 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Shkup

PRODAVAM KUKA I BARAKA

450 000 MKD

Dje 09:41 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Shkup  ·  Karposh

Drvena tenda-garaza

16 Pri 23:28 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Komplet kujna

300 EUR

17 Pri 22:10
Линк
Garazha, kioska dhe baraka  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

ГАРАЖА ПО-2

7 500 EUR

17 Pri 15:06 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PRODAVAM PODZEMNA GARAZA VO ZGRADA

14 990 EUR

13 Pri 16:00 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Baraka na glavna ulica cento

1 MKD

07 Pri 09:33 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Kavadar

Гаража

5 000 EUR

05 Pri 10:21 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava garazno mesto

7 400 EUR

04 Pri 10:35 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Shkup

Garaza magacin vo Kisela Voda

1 MKD

04 Pri 05:12 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Shkup  ·  Centar

Magacin Skopje Centar

150 EUR / muaj

03 Pri 09:36 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Shkup  ·  Centar

Garaza 23m2 golema vo Gradski Zid Centar

25 000 EUR

Online
01 Pri 21:44 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se izdava suturenska prostorija vo Kisela Voda

5 000 MKD / muaj

31 Mar 23:08 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Tetovë

Raftovi za market 40 m

29 Mar 09:42 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Strumicë

Гаражи

27 Mar 20:00 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава гаража

25 Mar 14:51 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava Garaza vo Gradski Zid

50 EUR / muaj

23 Mar 03:25 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Shkup  ·  Karposh

izdavam baraka

1 EUR / muaj

20 Mar 11:06 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Kumanovë

Podzemni garazi i podrum

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Garazha, kioska dhe baraka në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Garazha, kioska dhe baraka | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione