Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava garaza vo Centar

3 600 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Biljana 12 Sht 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Podzemna garaza vo gradski zid. 15 m2. Struja. Moze da se koristi I kako magacinski prostor. Opremena e so stalazi I alarm.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione