Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garaza do zeleno pazarce 14m2

3 800 EUR

Shitet nga: Goran 02 Sht 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
se prodava garaza vednas do zelen pazar blok 8 kontakt Goran 071/222-105
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione