Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garaza vo TC Beverli

6 000 EUR

Shitet nga: olivera 18 Pri 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Се продава гаража од 12 м2 во ТЦ Беверли Хилс. Гаражата е затворена од сите страни , може да се користи и како магацин, има струја. Паркингот има 24 часовен видео надзор и служба за обезбедување.
Гаражата има имотен лист. Цената е фиксна
olivera
070243260
Në fillim