Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Baraka vo Lisice

85 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 29 Nën 17:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Се продава барака во Лисиче , во близина на трговскиот центар , со плац од 300м2 со 132м2 дел за живеење , 30м2 гаража и 126м2 дворно место. Прекрасна и мирна локација и на агол е

е.б. 10697

Контакт: 076/355-223
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Në fillim