Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Apartmani vo Ljubanista 100m od ezero

0 MKD

Jepet me qera nga: Игор 27 Korr 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
СЛОБОДНО ОД 31.08.2020
Се издава викендица со 2(два) апартмани од по 40м2 на само 100м одалеченост од Охридското езеро. Апартманите се со посебен влез (еден апартман=цел спрат). Апартманите располагаат со посебно купатило, спална соба, дневна соба, комплет опремена кујна, телевизор, боом ТВ, ДВД, тераса со маса и столици, зидана скара, сопствен паркинг.
Тие што биле знаат зошто Љубаништа е најубавото и најмирното место во Охрид за фамилијарен одмор. А останатите дознајте!!!
Цена 30 евра по апартман.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione