Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sobi i apartmani vo Ohrid

0 MKD

Jepet me qera nga: mitko 24 Qer 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Izdavam:

- dva dvokrevetni apartmani- studija

-raspolagaat so sopstveno kupatilo, TV priemnik, frizider, internet konekcija, francuska terasa i moznost za koristenje na otvorena kujna na sprat.

- trokrevetna
- cetvorokrevetna

Dvete sobi koristat zaednicko kupatilo vo sekoja od sobite ima TV priemnik, internet konekcija, terasi, frizider i moznost za koristenje na otvorena kujna.

Smestajot se naoga vo centar vo neposredna blizina na gr.pazar a na 100 metri odalecenost od avtobuskata postojka i market.
Tel.076-490-945
078-496-204
046-252-950
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione