Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara soba

0 MKD

Kërkohet me qera nga: Ane 17 Shk 04:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Baram soba za podolg period do 4000 ili 5000den so smetki. Kapishtec, Debar maalo, Karposh, Aerodrom... namesten i po moznost so poseben vlez
Tel: 076 557 646
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione