Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva kuka vo Prilep

0 MKD

Jepet me qera nga: Zaklina 21 Gush 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Prilep
Kukjata se naogja 1km oddalecena od centarot na gradot, na 2 sprata, namestena, renovirano WC, so kujna, garaza, parkin prostor, dvor. CENA PO DOGOVOR
Zaklina
076460828
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione