Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava prazna kuka vo n.Pripor

110 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Vesna 28 Qer 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Izdavam prazna kuka vo N.Pripor od 60 m2 do glavna ulica.
Leaflet
Në fillim