Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara kuka pod naem

0 MKD

Kërkohet me qera nga: natasa 25 Maj 01:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
se bara kuka pod naem za podolg period so kvadratura nad 400 kvadrati so dvorno mesto i pristapna so cel za deloven objekt
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione