Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Baram stan vo kuka pod kirija

0 MKD

Kërkohet me qera nga: Zivka 03 Tet 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Baram mala baraka/kuka/garsonera ili stan vo kuka pod kirija (poseben del od kuka ili sl). Kontakt tel: 071/835-168 (Zivka)
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione