Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KUKA OD 670M2 VO KICEVO

Shitet nga: Jagoda 08 Gush 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Se prodava kuka na ul Cvetko Jakovleski vo Kicevo.
Odlicna lokacija cena po dogovor. Se prodava prazna, nenamestena.
Leaflet
Në fillim