Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kërçovë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Kërçovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kërçovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Dje 03:27 ,

Toyota avensis 2.2 d4d 2007 dizel

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 18:30 ,

Ekstra Opel Antara 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 13:26
Линк
,

Fiat punto 1.4

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gush 21:02
Линк
,

Bmw E60 530d 2004 - Registrirana/Servisirana

5 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 12:28 ,

VW Golf 3 benzin i plin 1996

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 03:55 ,

Mercedes c250 9500 eur ne e fix

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 15:47 ,

куќе

Numri i dhomave: 8
04 Gush 15:41 ,

Plac za gradba vo podvarosh kicevo

1 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
03 Gush 19:45 ,

Kuka vo centarot na Kicevo

180 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
03 Gush 19:07 ,

BMW 645CI Convertible (E64) 645Ci (333 Hp)

15 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 10:49 ,

Audi A3 2.0 TDI 140KS facelift 2009

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Gush 06:31
Линк
,

Stanbena zgrada so lift

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 130
30 Korr 19:02 ,

Se prodava mercedes benz GLK 220 CDI 4MATIC

13 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Korr 15:31 ,

Audi Q5 3.0 TDI S line quattro

17 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 12:16 ,

Opel Astra g karavan 1.6 16v 1998g.

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kërçovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione