Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kërçovë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Kërçovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kërçovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 16:18 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Kërçovë

Mitsubishi Colt 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 07:31 Shitore Shitja me shumicë/Mall  ·  Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Kërçovë

Konec T-2000

150 MKD Намалена цена

21 Shk 07:29 Shitore Shitja me shumicë/Mall  ·  Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Kërçovë

Konec za baliranje

150 MKD

21 Shk 00:27 Vetura  ·  BMW  ·  535  ·  Kërçovë

Bmw E60 535d 272ps M-Packet fabrichno

7 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 23:01 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22  ·  Kërçovë  ·  Zajaz

Samsung Galaxy S22 5G, 8 / 256GB memory

470 EUR

19 Shk 04:49 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Kërçovë

Златен ретривер

4 000 MKD

16 Shk 10:18 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20  ·  Kërçovë

Prodavam Samsung Galaxy S20

200 EUR

15 Shk 19:05 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Kërçovë

prikolica

14 Shk 13:36 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kërçovë  ·  Zajaz

Citroen C3 1.4 hdi EXTRA SOSTOJBA

3 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Shk 23:29 Banesa  ·  Kërçovë

Se izdavaat stanovi

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
13 Shk 10:19 Shitore Materiale për ndërtim  ·  Kërçovë

Oplata za saluvanje

13 Shk 03:28 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Kërçovë  ·  Osllomej

Parcel në fshatin Tuhin Kërçov

09 Shk 10:11 Banesa  ·  Kërçovë

Se prodava stan vo Kicevo

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
08 Shk 21:12 Vetura  ·  BMW  ·  220  ·  Kërçovë

BMW XDRIVE 220D

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Shk 20:45 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Kërçovë  ·  Zajaz

Bmw x5 3.0d xdrive

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 10:21 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Kërçovë

Mazda 2.2D Automatik

9 800 MKD

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Shk 16:59 Vetura  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Kërçovë

Hyundai Tucson 1.6 CRDi 136ks 2WD 7DTC автоматик со Ultimate

33 999 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
04 Shk 18:27 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kërçovë

Audi А3

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Shk 01:58 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Kërçovë

set tastatura i maus

1 400 MKD

01 Shk 12:41 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kërçovë

AUDI A3 SEDAN 1.6 TDI 2018 S-TRONIC

18 290 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 08:27 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Kërçovë

Aluminski ogradi

100 EUR Намалена цена

31 Jan 16:46 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Kërçovë

Sibirski samojed/ сибирски самојед

150 EUR

30 Jan 23:31 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Kërçovë

Ford Mondeo 2.0 TDCI 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 13:46 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Kërçovë

Aluminski ogradi parapeti gelenderi parmaka

120 EUR

26 Jan 22:53 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Drug model  ·  Kërçovë

Gameboy Color/Pocket

2 200 MKD

26 Jan 05:04 Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Kërçovë

Sead Altea

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Jan 09:44 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Kërçovë

Aluminski gelenderi ogradi i parapeti

120 EUR

22 Jan 17:48 Banesa  ·  Kërçovë

Stanot e na 1 sprat, nad deloven prostor vo ista sopstvenost

57 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
21 Jan 20:54 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina ndërtimi  ·  Kërçovë

Utovarna O&K L20.5

30 EUR

21 Jan 18:39 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Kërçovë  ·  Zajaz

Bmw x5 3.0d xDrive

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 20:41 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Kërçovë

FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET 55KW 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 19:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kërçovë

VW POLO 1.2 TDI 2011

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Jan 10:00 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Kërçovë

Polovni delovi za mitshubishi

2 EUR Намалена цена

16 Jan 09:38 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Kërçovë  ·  Zajaz

Aluminski ogradi gelenderi

120 EUR

15 Jan 20:26 Kafshë shtëpiake  ·  Mace  ·  Kërçovë

Macor Britanec za parenje

1 MKD

15 Jan 10:22 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Kërçovë

Kuka nad Zeleznicka stanica

1 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 4
14 Jan 23:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kërçovë

Shitet Golf 5 1.9 TDI 90 ps / Se prodavat Golf 5 1.9 TDI

1 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 00:37 Konzolatë për lojëra  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Kërçovë

Arkadni Kabineti (Fliperi) Arcade

650 EUR

10 Jan 10:19 Shtëpi  ·  Kërçovë

Prizemje pola kuka nasproti Strafara do ex Zito market

450 EUR

Numri i dhomave: 4
09 Jan 16:27 Shtëpi  ·  Kërçovë

со подрум и гаража, 2 кат има/me bodrum dhe garazh, kati 2

70 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kërçovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione