Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka od 120m2 vo Kumanovo

28 000 EUR

Shitet nga: Мирослав 18 Pri 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Нова кука на пчински пат СЕ ПРОДАВА ИЛИ МЕНУВА

Мирослав
078301526
Leaflet
Në fillim