Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Imobiliare dhe vendbanime | Shtëpi

Shkup , 6966
Kumanovë , 879
Manastir , 782
Gostivar , 691
Tetovë , 553
Ohër , 534
Prilep , 452
Shtip , 355
Veles , 308
Прикажи ги сите

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shtëpi , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Shtëpi | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

28 Shk 20:29
Линк
Shtëpi  ·  Gostivar

Shitet shtepi ne fshatin Merdit

Numri i dhomave: 6
Sot 22:08
Линк
Shtëpi  ·  Krushevë

ДВА ОБЈЕКТИ ВО КРУШЕВО

45 000 EUR

Numri i dhomave: 10
22 Shk 07:12
Линк
Shtëpi  ·  Kumanovë

Se prodava kuca vo Kumanovo

300 000 EUR

Numri i dhomave: > 10

Sot 22:08
Линк
Shtëpi  ·  Krushevë

ДВА ОБЈЕКТИ ВО КРУШЕВО

45 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sot 21:47 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Petrovec

PRODAVAM IMOT OD 4000M2 RZHANICHINO, PETROVEC, SKOPJE

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 19:36 Shtëpi  ·  Kumanovë

KUKA VO DOBRASHANE KUMANOVSKO TIP TOP "98000€" NAD KLANICA!!

98 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sot 16:32 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

SEMEJNA KUKJA DOLNO SONJE 164 m2,PLAC 778 M2 !!!

132 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Online
Sot 15:57 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Ohër

Kamelija kuka na 7mi Noemvri centar,na 3 visini

300 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 13:11 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

GORNO SONJE KUKJA 135m2 SO PLAC 1.100m2

Numri i dhomave: 5
Sot 11:13 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Kuka vo zavrsna faza na gradba vo Kisela Jabuka

77 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Sot 09:22 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

Kuka vo Kozle odlicna lokacija 255m2 plus dvor

219 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 10
Sot 07:50 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

Vila kuka vo Gorno Nerezi

Numri i dhomave: > 10
Dje 21:54 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Centar

Куќа во Joakim Krchovski 68 - Скопје

800 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
Dje 21:10 Shtëpi  ·  Gjevgjeli  ·  Dojran

Kuka vo Nov Dojran

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
Dje 20:38 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Butel

Ubava kuka od 200m2 i dvor od 700m2 vo Radishani

240 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
Dje 20:37 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Bukefal AS prodava kuki vo luksuzen zatvoren kompleks vo Sk

210 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Dje 20:08 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

Mavrovo opremena vselliva vila so ograden dvor od 460m2

125 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 20:02 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tetovë

Mavrovo vselliva vila 154m2 so 460m2 ograden dvor

125 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 17:49 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tetovë

Privaten rezidencijalen kompleks na kukji

185 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 16:11 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

Namestena kuka vo Dame Gruev 360m2 so cel plac 414m2

260 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 15:29 Shtëpi  ·  Tetovë

Prodavam kukja vo Tetovo

153 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 7
Dje 13:48 Shtëpi  ·  Gostivar

AGENCiONI PER SHIT BLERJE ALi BABA

Numri i dhomave: 4
Dje 13:23 Shtëpi  ·  Gjevgjeli

СЕ ПРОДАВА СТАНБЕНА КУЌА ВО ГЕВГЕЛИЈА

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 12:41 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

Kuki na Vodno Przino Crnice

Numri i dhomave: 4
Dje 12:33 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Kuka vo Crnice pod Vodno (KISELA VODA)

180 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 6
Dje 09:43 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Centar

Kuka so 4 individualni stanana Vodno.

Numri i dhomave: > 10
Dje 09:04 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

Kuka na dva kata so dvorno mesto

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
Dje 07:34 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продаваат две куќи во Визбегово

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Dje 07:23 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Ohër

Agencija Juris kuka vo Pestani

85 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 06:52 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

SE PRODAVAAT SPRATOVI OD KUKJA VO GJORCE PETROV

135 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
Dje 06:47 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Petrovec

SE PRODAVA KUKJA VO KATLANOVO

43 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 05:51 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Gjorce Petrov KUKA NA GLAVNA ULICA

140 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Dje 05:15 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Ѓ.Петров кука ЕДИНЕЧНА со голем двор

130 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
28 Shk 23:59
Линк
Shtëpi  ·  Shkup  ·  Sopisht

Izdavam vikendica vo Gorno Sonje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
28 Shk 20:29 Shtëpi  ·  Gostivar

Shitet shtepi ne fshatin Merdit

Numri i dhomave: 6
28 Shk 20:14 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Ohër

kuka i deloven prostor

620 000 EUR

Numri i dhomave: 6
28 Shk 20:02 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Zelenikovë

Imot so kukja vo Jane Sandanski, pred Oresani

80 000 EUR

Numri i dhomave: 5
28 Shk 17:42 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

LUX KUKA SO DVA BAZENA VO BARDOVCI

Numri i dhomave: 7
28 Shk 16:42 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Kukja vo K.Voda 133m2 so Dvor 441m2 -Vednas Do S-Block SANIK

125 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 4
28 Shk 16:24 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО КОЗЛЕ

290 000 EUR

Numri i dhomave: 8
28 Shk 16:13 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam kuka vo Zlokukani 200m2 kaj Tomato p

175 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
28 Shk 15:25 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Centar

Плац на Водно со поглед на Скопје

Numri i dhomave: 5
28 Shk 15:01 Shtëpi  ·  Koçan

Се продава куќа на одлична локација во Кочани

86 000 EUR

Numri i dhomave: 10
28 Shk 14:05 Shtëpi  ·  Ohër

Vila so bazen vo Ohrid

350 000 EUR

Numri i dhomave: 9
28 Shk 14:04 Shtëpi  ·  Ohër

Vila so bazen vo Ohrid

350 000 EUR

Numri i dhomave: 9
28 Shk 13:22 Shtëpi  ·  Radovisht

Se prodava kuka so deloven prostor, garaza i plac

1 EUR

Numri i dhomave: 10

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Shtëpi | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione