Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo centarot na Prilep

200 000 EUR

Shitet nga: trajce Sot 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Prilep
kuka na dva sprata so delovni prostorii na prviot sprat kontakt na email [email protected] ili 00393275432054
Leaflet
Në fillim