Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KUKA VO BUTEL RADISHANI LJUBOTENSKI PAT

0 EUR

Shitet nga: Kristijan Dje 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
SE PRODAVA ODLICNA KUKJA LOCIRANA VO BUTEL 1 VEDNAS DO POSLEDNA 8 MICA
POSEDUVA DVORNO MESTO OD 262 M2. I VNATRESNA POVRSINA OD 140M2 ORGANIZIRANI NA DVE NIVOA!!!

TELEFON ZA KONTAKT
078/351-460
078/363-808
078/296-650
Kristijan
078351460
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione