Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka od 300m2 vo Butel

0 MKD

Shitet nga: Горан 31 Mar 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Куќа во Бутел 2 на убава локација со одличен поглед
300м2 подрум, спрат и поткровје
Цена по договор
Горан
070709010
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione