Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka od 220m2 vo Cair

260 000 EUR

Shitet nga: FEHMI HALITI Sot 03:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
КУЌАТА СЕ НАОЃА ДО АМБУЛАНТА БИТ-ПАЗАР НАСПРОТИ ЏАМИЈАТА ИСА-БЕГ.ИМА ИЗВОНРЕДНИ МОЖНОСТИ ЗА ОБАВУВАЊЕ БИЗНИС И СЕ НАОЃА ВО МНОГУ ФРЕКВЕНТНА УЛИЦА. ИМА 163 М3 ГРАДБА, ДВОР 45 И 12 М3 ПРОДАВНИЦА
FEHMI HALITI
070700696
Në fillim