Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka od 170m2

125 000 EUR

Shitet nga: Dijana 08 Gush 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Prodavam kuka od 170m2 dvorno mesto 130m2,kompletna imotna dokumentacija,so ureden dvor,zelenilo I najbitno mirno mesto za ziveenje,moze I zamena na stanovi.
Leaflet
Në fillim